Спорт

Србија ремизирала са Русијом у Дубаију

nnegovanovic-srbvsmak-0018

Репрезентација Србије је у пријатељском мечу у Дубаију одиграла нeрешено сa Русијом (1:1).

„Орлови“ су пружили одличан отпор учеснику Светског првенства у Бразилу, који је додуше играо у „шареном„ саставу.

„Зборнаја“ је повела у 30. минуту преко Самедова. Прво је Широков побегао Радовановићу, а његов ударац феноменално одбранио Стојковић. Ипак, на ту лопту је налетео Самедов.

Само минут касније, пулени Синише Михајловића су изједначили. Тадић је центрирао са леве стране, Баста сачекао лопту на другој стативи и луцидно је набацио Ђорђевићу, коме није било тешко да је главом из петерца пласира у мрежу.

Михајловић је започео меч са следећом поставом: Стојковић, Рукавина, Ивановић, Бишевац, Коларов, а испред су били још и Матић, Радовановић, Баста, Тошић, Тадић и Ђорђевић. Шансу су у другом полувремену добили још и Фејса, Ђуричић, Стефан Шћеповић, Миливојевић и Живковић.

„Орлове“ селектора Синише Михајловића који је према наводима италијанских медија нови тренер Сампдорије у уторак очекује тест меч у Ужицу, против „новинарске селекције“.