
Подгорица: „Побиједили смо нацисте, побиједићемо и натисте”
Више стотина грађана присуствовало је протестној шетњи улицама Подгорице у знак сећања на жртве бомбардовања НАТО СР Југославије под слоганом „Побиједили смо нацисте, побиједићемо и натисте“.
















